בניית אתרים

בניית אתרים לעסקים הפועלים בסביבה העסקית

בעולם שבו הטלפונים החכמים, המחשבים הניידים והרשתות החברתיות הם מרכיב עיקרי בחיי היום-יום של כל קבוצות הגילאים וכן בחייהם של העוסקים ברוב המקצועות, רשת האינטרנט היא המפתח הראשי לשגשוג והצלחה מבחינה כלכלית, חברתית וכמובן עסקית. כל אחד חייב ייצוג אישי ברשת, לכולם יש פרופיל אישי בפייסבוק, ולמי שאין פרופיל בפייסבוק לרוב מפספס הזדמנויות רבות ליצירת קשרים חברתיים חדשים או לחידוש קשרים שדעכו ואולי אפילו יפספס הצעות עבודה.

באופן דומה, גם עסקים חייבים ייצוג בפייסבוק אבל יתרה מכך, עסקים חייבים שיהיה להם אתר אינטרנט מרשים וחדשני שיספק מידע על החברה, המוצרים והשירותים שהיא מספקת. עסק שאין לו אתר אינטרנט – כמעט ולא קיים. עסק ללא אתר תמיד יפספס לקוחות פוטנציאליים וגם אם העסק עצמו מצליח להגיע את הלקוחות שלו, בפגישה או בכל דרך אחרת, לרוב, ירצו הלקוחות בכל אופן להיכנס ולהתרשם מהאתר.

בניית אתר לעסק הוא חלק מהשקעה שיווקית בסיסית

אתר אינטרנט הוא הכלי הכי חזק בסביבה העסקית בה פועלים וחיים עסקים. אם בעבר כאשר אדם התחיל לספק שירות מסוים או אם הוקמה חברה חדשה, השלב הראשון היה יצירת כרטיס ביקור עסקי אז כיום, השלב הראשון הינו בניית אתר לעסק.
על פי נתונים סטטיסטיים שנאספו על עסקים הפועלים בעולם המערבי, ל-98% מהעסקים הרשומים קיים אתר אינטרנט פעיל. בסביבה העסקית הגלובלית בניית אתר לעסק הוא חלק מהשקעה שיווקית בסיסית של כל עסק חדש ושל כל עסק קיים.

למה להשקיע בבניית אתרים לעסקים?

שיפור התדמית העסקית וחיסכון בהוצאות פרסום

אתר האינטרנט של העסק יוצר את התדמית העסקית שלו. אתר מושקע, מקצועי ומרשים משפיע על תדמית העסק בהתאם ולהפך, אתר אינטרנט לא מושקע, בעל עיצוב מיושן או אתר שלא ניתן לגלוש ממנו מהדפדפנים העיקריים מהם גולשים הלקוחות הפוטנציאליים, ייצור תדמית שלילית, לא מקצועית ולא חדשנית.

חיסכון בהוצאות פרסום

בניית אתר לעסק הינה הדרך המהירה, היעילה, הזולה והמשפיעה ביותר לחשיפה ופרסום העסק. כל פרסום ברשת מדיה אחרת כמו טלוויזיה , רדיו, עיתונאות, פליירים ועוד, יכול להוביל להוצאה כספית גבוהה ולהגדיל באופן משמעותי את הוצאות השיווק.
לעומת זאת בניית אתר אינטרנט כרוכה בהשקעה כספית יחסית נמוכה, יוצרת חשיפה ברשת המדיה החזקה ביותר ואינה מוגבלת בזמן. השקעה כזו הינה השקעה לטווח ארוך והינה בעלת פוטנציאל הכנסה גבוה. אתר אינטרנט תמיד ישמש ככרטיס ביקור וירטואלי שיכול להגיע לכל לקוח פוטנציאלי ובכל מקום ושעה ביום.

אתר עסקי יכול לשמש כמכונה לייצור לידים וכמכונת מכירות

באמצעות השקעה נכונה בקידום אתרים, ניתן להפוך אתר אינטרנט למכונה משוכללת לייצור לידים (ליד הוא משיכת לקוח פוטנציאלי ליצור קשר עם העסק) עד לרמה שעסקים רבים יכולים להישען על מקור לידים זה יותר מכל מקור שיווקי אחר. הלקוחות הפוטנציאליים מגיעים לאתר בעקבות חיפוש במנוע החיפוש או גלישה באתרים של חברות הקשורות לעסק (בעקבות באנרים), כלומר הם כבר מתעניינים בשירות וכל שנותר לעשות כדי להשלים את פעולת המכירה הוא לספק אתר אינטרנט מרשים ומשכנע.

שיפור האינטראקציה עם לקוחות קיימים

אתר אינטרנט עסקי הינו פלטפורמה מצויינת לבניית מועדון לקוחות לעסק, לפרסום מוצרים ושירותים חדשים, תמונות והסברים וכן לפעילות יחסי ציבור ועוד. פעילות כזו תורמת לשיפור היחסים בין החברה ללקוחות, לשימור לקוחות קיימים וכן להגדלת המכירות.

יצירת ערוץ מסחר נוסף והגדלת היקף הפעילות

באמצעות בניית אתר לעסק ניתן לספק ללקוחות דרך נוספת לרכישה, רכישה באתר וכן ניתן להגיע אל לקוחות בשוק הגלובלי, להרחיב את הפעילות העסקית והגדיל את המכירות.

עסקים רבים כבר זיהו את הפוטנציאל העסקי הרחב הקיים ברשת ואחרים מצטרפים כיום להצלחה. אתר אינטרנט מהווה חלק בלתי נפרד (אם לא העיקרי), מכל תהליך השיווק והמכירה של מוצרים ושירותים. נציין ונאמר כי יש עסקים, אשר מבססים את כל מהות החברה שלהם על השיווק והמכירה באמצעות האינטרנט כמו חנות וירטואלית או אתרי מסחר שונים.

מה קורה לעסקים שלא משקיעים בבניית אתר אינטרנט לעסק?

עסקים שלא משקיעים בבניית אתר לעסק מאבדים כוח פרסומי ושיווקי משמעותי וחשיפתם לציבור פוחתת בכל יום שעובר, לא מעטים העסקים שפשטו רגל ונסגרו. בבחינה לאחור וניסיון להבין מה היו הטעויות שהובילו לכישלון, הגיעו למסקנה חד משמעית, הסיבה להתדרדרות ולכישלון הייתה שלא בנו אתר אינטרנט או לא בנו אתר אינטרנט מתאים לעסק שלהם.
העולם השתנה והפך להיות עולם של אינטרנט ולכן גם התנהגות הצרכנים השתנתה, כיום לפני כל רכישה הצרכן בודק ברשת ומתעניין באתר העסק, מחקרים מצאו כי עסק שאין לו אתר נתפס בעיני הצרכנים כעסק מיושן ולא מקצועי.

כיצד לנצח את המתחרים בסביבה העסקית? בניית אתר אינטרנט מקצועי לעסק

התחרות בין עסקים ברשת גוברת בכל יום ביומו ועל כן רק המקצוענים – שורדים ומתקדמים, החובבניים או המתנסים באופן עצמאי – מסתכנים בהריגת העסק שלהם. ולכן בניית אתר מקצועי לעסק הינה תנאי הכרחי לקיום עסקים.

ניתן לפנות לחברות מנוסות בתחום בניית אתרים לעסקים, אלו יכולות לעזור לכם ולספק לכם שירות מקצועי החל משלב אפיון צרכי האתר וקהלי היעד שלו, דרך פיתוח מערכות מותאמות לצרכים של העסק שלכם ועד לעיצוב האתר באופן מרשים ודומיננטי התואם לאסטרטגיה השיווקית שלכם. בניית אתרים לעסקים רצוי לבצע עם חברה המתמחה בתחום ולהיעזר בניסיון המצטבר שלהם בענף על מנת להקנות לכם יתרון משמעותי אל מול המתחרים שלכם ברשת האינטרנט.

לפגישת ייעוץ חינם, השאר פרטים בטופס ליצירת קשר, ונשמח לעזור!