שירותים

בניית אתרים

בניית אתר אינטרנט הוא מרכיב חשוב ביצירת זהותו של כל מותג, בהגעה אל לקוחות פוטנציאליים רבים נוספים, בעיצוב תדמית העסק והמוצר, בביסוס הקשרים שלו עם הלקוחות הקיימים.
רכשנו ידע רב וניסיון מקיף בבניית כל סוגי האתרים, בניית אתר תדמית, אתר תוכן, חנות ווירטואלית, מיני-סייט, דפי נחיתה ועוד.
אנו מאמינים בחופש פעולה ורוצים שתבחר להמשיך לעבוד איתנו מתוך רצון ולא כי אין לך ברירה, ולכן אנו נבנה לך את האתר בטכנולוגית קוד פתוח – כלומר, תהייה לך גישה לאתר שלך, בכל עת תוכל לעדכן תוכן, להוסיף מאמרים, לשנות תמונות, לעדכן מחירים ועוד.

מנהלת הפרוייקטים שלנו תתן לך את כל המידע, אנו נבצע מחקר שוק על התעשייה בה אתה פועל וכן נבחן את פעילות המתחרים שלך, נגדיר את צרכי הלקוחות ואת צרכי העסק, ועל סמך אלו נתאים את סוג האתר לעסק שלך.
וזאת באמצעות צוות החברה המורכב ממתכנתים בוגרי הטכניון, גרפיקאים מוכשרים, מומחים לעיצוב חווית משתמש, מומחים לדפוסי גלישה ברשת, אנשי קריאייטיב מבריקים,קופירייטרים יצירתיים ואנשי מדיה, מיתוג ושיווק מנוסים.

עיצוב אתרים

עיצוב אתר אינטרנט הוא אחד הפרמטרים החשובים בתהליך הבנייה, אך ישנה חשיבות עליונה לעיצוב אישי וייחודי המותאם לצורכי העסק, לתכונות המוצר ולאופי קהל המטרה.
עיצוב האתר הוא הפנים והלבוש של העסק שלכם, הרושם הראשוני יעצב את דעה של הלקוח עליכם ויקבע אם הלקוח יצור איתכם קשר או ימשיך לאתר אחר וכך איבדתם לקוח פוטנציאלי.
שיתוף פעולה בין אנשי צוות מקצועי של מעצבים מקצועיים, גרפיקאים, מתכנתים, מומחים לעיצוב חווית משתמש (UI) ואנשי שיווק ומיתוג מנוסים יוביל לעיצוב מקצועי וייחודי לעסק שלך.

פיתוח אפליקציות והתאמה לסלולר

אנשים שמזיזים את האצבע על הטלפונים החכמים והטאבלטים הם חלק מהמציאות היומיומית, ליתר דיוק כולם עושים וימשיכו לעשות את זה עוד הרבה זמן, אם אין לך אפליקצית סלולר ואתר מותאם לגלישה מטלפונים חכמים וטאבלטים, אתה נתפס כלא מקצועי ומיושן וכך פוגע בתדמית המקצועית של העסק שלך.
במדיום הסלולרי גלום פוטנציאל שיווקי ופרסומי ענק בשל הזמינות מסביב לשעון, הרצון והכמיהה של הצרכן בטכנולוגיה וחדשנות ועקב השינויים שחלו בהתנהגות הצרכנים, ממחקרים עולה כי בימינו ללקוחות חשוב לנהל מערכת יחסים עם המוצר כלומר להוריד אפליקציה ל Smartphone שלו, לגלוש, להגיב ולהתעדכן.

צוות פיתוח מקצועי יוכל להתאים את העסק שלך לעולם הסלולר :

התאמת אתר לגלישה מכל סוגי הטלפונים החכמים והטאבלטים, אתר קיים שאינו ניראה טוב מגלישה בסלולר, אנו נבצע בו את התיקונים וההתאמות הנדרשות לשם גלישה ממכישים אלו.
בניית אתר סלולרי- בניית אתר המותאם לגלישה מטלפונים חכמים וטאבלטים, עיצוב ממשק משתמש מתאים.
פיתוח ועיצוב אפליקציה סלולרית, אנשי מקצוע ייעודיים יערכו מחקר אפיון צרכי הלקוח ופיתוח האפליקציה יעשה על פי צרכים אלו.

קידום אתרים, קידום אתרים אורגני, קידום אתרים ממומן

בניית אתר האינטרנט היא השלב הראשון בתהליך המיתוג והשיווק, בשלב הבא חייבים לדחוף את האתר, לחשוף אותו לקהל היעד הרלוונטי ולהזרים אליו תנועת גולשים. רוב הגולשים מגיעים אל האתר באמצעות חיפוש במנועי החיפוש ובעיקר באמצעות גוגל. מחקרים קובעים באופן חד משמעי, כי הגולשים נכנסים לאתרים המופיעים בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש.
קידום אתרים אורגני פירושו ביצוע פעולות שונות ורבות בעקביות ולאורך זמן, שמטרתן אחת – לסייע לאתר להופיע במקומות גבוהים בתוצאות האורגניות של מנועי החיפוש.
בגוגל מתרחשת מלחמה בין העסקים על מיקום האתר, וכדי להילחם בזירה הזו אתה חייב להכיר את השטח. אנו בחרנו את אנשי ה SEO שלנו רק על סמך ניצחונות בשטח, מכאן שהם מכירים את הזירה ואותם אנו שולחים לקדם את האתר שלך ולהביא תוצאות.

 קידום ממומן בגוגל

קידום אתרים אורגני יכול להיות תהליך ארוך בדרך לעמוד התוצאות הראשון בגוגל, אבל לא חייבים לחכות ואפשר להשיג לקוחות כבר עכשיו באמצעות קידום אתרים ממומן.
קידום ממומן בתוצאות החיפוש של גוגל מתבצע במערכת ייחודית של גוגל הנקראת גוגל ADWORDS, מערכת זו נחשבת לאחת ממערכות הפרסום היותר מורכבות שקיימות, זה המקום בו “כסף לא פותר הכל”, כלומר גם אם תציעו לגוגל תשלום כפול מהסכום אותו משלמים המתחרים, עדיין זה לא מבטיח שתופיעו בעמוד הראשון.
כדי שגוגל יסכימו להציג את המודעה שלכם במקום הראשון אתם צריכים כסף + ידע.
נידרשת כמות ידע אדירה ויכולת אינטגרציה בין פרמטרים רבים על מנת להגיע לעמוד הראשון וכמובן גם כסף.

קמפיין PPC ב Entagy מורכב מ :
– צוות מנוסה בניתוח והגדרת מילות החיפוש הרלוונטיות ויצירת רשימת מילות מפתח חזקות .
– מנהלי קמפיינים בעלי תעודת הסמכה מ Google .
– ניהול תוכן וקופירייטינג ליצירת מסר פרסומי משפיע.
– פיתוח ועיצוב באנר ודף נחיתה.
– מעקב שבועי על תוצאות הקמפיין ובדיקת אפקטיביות וביצוע שיפורים והתאמות לקבלת תוצאות אופטימליות.

כתיבת תוכן וכתיבה שיווקית

אתרי אינטרנט הם לא רק עיצוב, צבעים, מיתוג, עיצוב חווית משתמש…. ישנה חשיבות משמעותית לתוכן איכותי, מקצועי ובמקומות מסוימים רצוי גם לשלב כתיבה שיווקית. אלו משפיעים באופן מיידי על תדמית החברה שלכם, מרמזים על איכות המוצר או השירות ועל המכירות עכשיו ובעתיד.
למקוריות התוכן השפעה מכרעת על הקידום במנועי החיפוש, גוגל בודקים כל משפט שכתוב באתר שלכם, מצליבים אותו עם תכנים אחרים ברשת ונותנים עונשים על העתקות.

כתבים מקצועיים, אנשי קידום אתרים, אנשי שיווק וקופירייטרים אחראים על
כתיבת תוכן מותאם למנועי החיפוש.
– כתיבת מאמרים מקוריים.
– כתיבה שיווקית.
– הוספת שפה נוספת לאתר.

שיווק בפייסבוק – פרסום בפייסבוק

שיווק בפייסבוק הינו שיטת שיווק יעילה מאוד, שכן היכולת להגיע אל קהל יעד ממוקד, בזמן רלוונטי מעלה את אפקטיביות הפרסום. הפרסום בפייסבוק עובד בשיטה דומה לפרסום בגוגל, תשלום פר קליק  או תשלום לפי חשיפה. המחירים שתקבע פייסבוק למודעה שלכם משתנים ותלויים בגורמים רבים, כאן, ידע וניסיון מקצועי יכולים לעזור. צוות השיווק בפייסבוק באנטג’י מומחים בניהול קמפיין פרסום בפייסבוק ויצירת תוצאות אופטימליות לתקציב נתון. וזאת כתוצאה מכמות הידע והניסיון המקצועי שרכשו במשך שנים בשיווק ברשתות חברתיות. הם מכירים את השיטות והדרכים להוזיל את העלות פר הקלקה שפייסבוק ידרשו ממכם על כל קליק על המודעה שתפרסמו. בנוסף, פילוח השוק, וחשיפת המודעה שלכם לקבל יעד ממוקד וספציפי ככל האפשר, תעלה את אפקטיביות החשיפות עליהם תשלמו אם תבחרו בקמפיין PPV, לפיו התשלום הינו פר מספר חשיפות למודעה. ניהול קמפיין פרסום באופן מקצועי יוזיל את עלויות הפרסום בפייסבוק.

אתר פייסבוק

פייסבוק זיהתה את הפוטנציאל העסקי ויצרה את האפשרות להקים אתר פייסבוק ולהציגו בעמוד העסקי, אתרי פייסבוק תופסים תאוצה ברשת ועסקים רבים כבר מנצלים עוד יישום נהדר שמספקת להם ענקית הרשת פייסבוק. אנטג’י בונה אתר פייסבוק מעוצב, ממותג ומותאם לצרכי העסק ברשת במטרה לקדם את העסק שלכם בפלטפורמה הזו וכן לעזור לכם לטפח את היחסים עם הלקוחות שלכם, להגיע אל לקוחות פוטנציאליים רבים וכמובן לשפר את התדמית העסקית והמקצועית שלכם.

לשירותים נוספים ברשת פייסבוק 

מערכת ניהול תוכן

מערכת ניהול תוכן קלה ופשוטה לתפעול, לשם עדכון מהיר ומיידי של התכנים באתר, הוספת תמונות, עדכון מבצעים ומחירים, שינויים והתאמות בתוכן ומבנה האתר למטרת קידום אתרים אורגני, עדכון מהיר  המאפשר תגובה מהירה לפעילות המתחרים העסקיים ולשינויים בסביבה העסקית.
אנו בונים אתרים בטכנולוגיית קוד פתוח, וניתן לך את קוד המקור לאתר שלך, כדי לאפשר לך חופש פעולה ובחירה. תוכל להמשיך ולנהל את האתר שלך עם חברה אחרת כשתרצה. מערכת ניהול תוכן זו הינה מערכת קלה ופשוטה, תפעול המערכת לא מחייב ידע קודם בפיתוח או בתכנות.