קידום אתרים seo

מנוע החיפוש הוא התחנה הראשונה בה מתחיל כל גולש באינטרנט בין אם הוא מחפש מידע בנושא מסוים ובין אם הוא גולש המחפש אתר ספציפי. אפילו גולש המחפש אתר ספציפי מעדיף לחפש במנוע החיפוש ולהגיע לאתר המסוים. ניתן לומר כי מנועי החיפוש קובעים אם האתר שלך יגיע ללקוח או לא. Google שגור בחיי היום יום של כולנו עד כדי שהפך להיות שם פועל. מחקרים מראים כי הגולש נוטה להיכנס לאתרים שגוגל מציג בדף התוצאות הראשון, עובדה זו יוצרת תחרות יומיומית וקשה בין עסקים הנלחמים להגיע למקום הנכסף ועל כן מגבירה את הרצון לדעת איך לקדם אתר.

מה זה קידום אתרים seo?

כתיבת אתר מותאם למנועי חיפוש
מנועי החיפוש לא יכולים לחפש תוכן באתרים שאינם מותאמים לשפה אותה מנועי החיפוש יכולים לקרוא, כלומר, אתר יכול להראות מושלם ומלא בתוכן מקצועי ומקורי ובכל אופן גוגל לא יציג את האתר בתוצאות החיפוש, כיוון שהאתר כתוב בקוד שאינו קריא למנועי החיפוש. למשל תפריטי ניווט הכתובים ב Flash או ב JavaScript – מנועי החיפוש לא מסוגלים לפענח את תפריטי הניווט האלו, כלומר הם אינם יודעים לאחסן באינדקס שלהם את כל דפי האתר ולהציגם לגולש.

מחקר מילות מפתח – איזה ביטויים מחפשים הלקוחות הפוטנציאליים שלי ?
ערכו מחקר מילות מפתח, שאלו את עצמכם ואחרים איזה ביטויים יחפשו הגולשים אותם אתם רוצים להביא לאתר שלכם והכינו רשימה של ביטויים. נסו לברר מה מידת התחרות הקיימת ברשת על מילים אלו, בחרו את המילים עליהם אתם מוכנים ורוצים להתחרות וכתבו תוכן איכותי בנושא.

מילים או תמונות ?
המשפט “תמונה אחת שווה אלף מילים” לא תקף בעולם האינטרנט, להפך, מנועי החיפוש אוהבים תוכן וכמה שיותר. רובוטים שסורקים את האתר שלכם אינם מבינים את המסר שעומד מאחורי תמונה מעוצבת במקצועיות או מאחורי סרטון גם אם הוא מכיל טקסט משמעותי ומלא בתוכן.
זכרו ללוות כל תמונה וסרטון בטקסט רלוונטי על מנת שמנוע החיפוש ידע להוביל את הגולש לאתר שלכם.

דאגו להמלצות וקישורים מאתרים אחרים
כאן, כמו בעולם האמיתי להמלצה יש כוח עצום, ולכן מומלץ מאוד ליצור קשרים עם אתרים אחרים.
מנועי החיפוש משלבים פרמטר נוסף במכלול המשקולות המדרגות את דפי האתר שלכם בתוצאות החיפוש, אם אתרי אינטרנט רבים מכילים קישור אל האתר שלכם הרי שהם ממליצים עליכם.
ככל שהאדם שממליץ עליכם הינו אדם מוערך יותר, מקצועי יותר כך גם כוחה של ההמלצה שלו עולה ולכן חפשו אתרים בעלי השפעה אשר יכילו קישורים אליכם וכך תסייעו לשיפור המיקום שלכם בתוצאות החיפוש.

קידום אתר הינה משימה ארוכה ולא פשוטה כלל המחייבת אינטגרציה בין כמות גדולה של פרמטרים וידע, והתחרות גוברת מיום ליום. אתר יפה וממותג לא יביא תוצאות אם לא נשקיע בקידום האתר במנועי החיפוש, ניתן לפנות לאנשי SEO מקצועיים.

לקבלת ייעוץ חינם מאנשי קידום אתרים מקצועיים, מלא פרטים בטופס ליצירת קשר, ונתאם פגישה