מערכת ניהול תוכן

עולם העסקים הדינמי, הגלובליזציה והתפתחות טכנולוגיות חדישות באופן מואץ, מחייבים עסקים להגיב במהירות לשינויים בסביבה העסקית ולעדכן את תוכן אתר האינטרנט של העסק באופן מהיר ופשוט. עדכון התוכן באתר נעשה באמצעות מערכת ניהול תוכן המאפשרת לערוך שינויים בתוכן האתר, להוסיף מאמרים ותוכן, לבצע שינויים והתאמות למנועי חיפוש לצורך קידום אתרים אורגני, להוסיף ולשנות תמונות, לעדכן מבצעים ומחירים ועוד.

מערכת ניהול תוכן לאתר שפותח בקוד סגור

אתרי אינטרנט שפותחו בטכנולוגיית קוד סגור, הם אתרים שרק למי שבנה אותם יש את היכולת והאפשרות לנהל את התכנים באתר, עדכון התוכן באתר כזה יכול להיעשות רק באמצעות המערכת ניהול תוכן שפיתחה החברה שבנתה את האתר, כלומר כל שינוי ועדכון התכנים באתר , מחייב את בעל האתר להמשיך ולשכור מערכת ניהול תוכן מהחברה שבנתה את האתר, לחכות שאכן החברה תתפנה אליו ותספק לו את השירות, שיטה כזו עלולה ליצור עיכובים מיותרים ופוגמת בגמישות ומהירות התגובה לשינויים בסביבה העסקית.

מערכת ניהול תוכן לאתר שפותח בקוד פתוח

 אתר אינטרנט שפותח בטכנולוגיית קוד פתוח מאפשר להגיע אל קוד המקור לאתר ממקומות שונים ובמידיות, ומאפשר גישה לתכנים באתר גם לבעלי האתר או לממונה אחר, כלומר אם בעל האתר לא מעוניין להמשיך לעבוד עם החברה שבנתה את האתר, הוא יוכל לקבל את מלוא השליטה על האתר וגורם אחר יוכל להמשיך ולנהל אותו.

מערכת ניהול תוכן ב Entagy

אנו מאמינים בחופש פעולה ורוצים שתבחר להמשיך לעבוד איתנו מתוך רצון ולא כי אין לך ברירה, ולכן אנו נבנה לך את האתר בטכנולוגית קוד פתוח וגם ניתן לך את קוד המקור של האתר שלך כדי שתוכל להמשיך ולנהל אותו גם ללא התקשרות איתנו.

אנו נותנים לך את המפתח לבית שקנית !

נתאים לך מערכת ניהול תוכן שתאפשר לך שליטה ועצמאות בכל הנוגע לעדכון התוכן באתר. תפעול המערכת וניהול האתר אינם דורשים כל ידע טכני, ידע בפיתוח קוד או בתחזוקת אתרים. למערכת זו ממשק ניהול תוכן פשוט ונוח, המאפשר לך לעדכן את האתר מכל מחשב עם חיבור אינטרנט. מערכת ניהול האתר שלך, תאפשר הוספת עמודי תוכן ללא הגבלה, ניתן יהיה לערוך בקלות כל עמוד ולעדכן בו טקסט, תמונות, מבצעים, מחירים, קישורים, ווידאו ועוד.

להתרשמות מתיק העבודות שלנו

 לייעוץ והסברים בנושא מערכת ניהול תוכן התמאימה לצרכיך, מלאו פרטים בטופס ליצירת קשר, ונחזור אליכם בהקדם