בניית אתר מקצועי

בניית אתר מקצועי אינו עסק זול ולעיתים דורש השקעה נכבדה מצדו של בעל העסק.

משיקולי מחיר בעלי עסקים רבים בוחרים ללכת לכיוון של פתרונות מדף, כגון מערכות בניית אתרים אוטומטיות בעלות חודשית זניחה או פונים לבונה אתרים עצמאי על מנת לחסוך בעלויות.

אז, מה עדיף, השקעה בבניית אתר מקצועי או חיסכון בטווח הקצר ?

ההבדל העיקרי בין בניית אתר מקצועי ע”י חברה מקצועית, לבין כל הפתרונות בסגנון “עשה זאת בעצמך” ,מתבטא בעיקר בהצלחת האתר לעמוד ביעדים אשר לשמם הוא הוקם.

יעד של אתר אינטרנט בדר”כ נמדד בכמות פניות לקוחות מהאתר, כמות מכירות או כל יעד אחר כפי שהוגדר ע”י בעל האתר בראשית בניית האתר.

בלי לזלזל בכלים האוטומטיים לבניית אתר, ברוב המקרים לך, בעל האתר, אין שליטה על מראה האתר, לא נמסר לידיך קוד האתר ובעצם כמעט ואין לך שליטה על הנכס האינטרנטי שהקמת.

נכון שמבחינה טכנולוגית אין הבדל מהותי בין ממשקי ניהול למיניהם. ההבדל נמדד בהצלחת האתר להשיג את יעדיו ולא בטכנולוגיה.

כאשר אתה עובד עם מקצוענים, עוד לפני כתיבת שורת קוד ראשונה, כבר מושקע מאמץ , מחקר וידע רב בבניית אסטרטגיה להשגת יעדים, תכנון הכלים הנכונים וכתיבת תכנים לבניית אתר מותאם לקידום במנועי חיפוש.

כל אלה הם מרכיבים חיוניים להצלחת האתר ולרוב אף אחד מהאספקטים הנ”ל אינו מקבל יחס כאשר עובדים על פרילאנסר או כלי אוטומטי לבניית אתר.

אז בוא נשאל את השאלה, כמה כסף אתה מוכן לזרוק לפני שתבין שרק בניית אתר מקצועי באמת יחזיר לך את ההשקעה וייצר רווח?

המון לקוחות מגיעים אלינו אחרי שאיבדו אמון שניתן לייצר רווח באמצעות אתר אינטרנט, וזאת לאחר שהקימו אתר בעצמם או נעזרו בפרילאנסר והאתר פשוט מת. אין תנועה, אין לידים, אין עסקאות.

אחרי שהשקעת לפחות כמה אלפי שקלים, למצוא את עצמך עם אתר שלא מתפקד, לא נעים.

עכשיו דמיין שעלות בניית אתר מקצועי, עם אסטרטגיית שיווק מתאימה, מיתוג נכון, פרסום וקידום נכון מייצר לך עשרות אם לא מאות לקוחות חדשים בחודש. כמה זה שווה לך?

לקבלת הצעת מחיר, היכנס לטופס יצירת קשר, ונחזור אליך בהקדם