בניית אתר תוכן

אתרי אינטרנט הם לא רק עיצוב, צבעים, מיתוג, עיצוב חווית משתמש…. ישנה חשיבות משמעותית לתוכן האתר, איכות התוכן ומקוריות התוכן.
כתיבת תוכן נכונה יכולה לחולל פלאים לאתר אינטרנט אם רק עושים את זה נכון.

חשיבות בניית אתר איכותי עם תוכן מקורי

תוכן האתר יכול להשפיע על הלקוח לשני כיווני פעולה, האחד, להישאר באתר, ליצור קשר עם החברה, להפוך ללקוח עכשיו או לגבש תפיסה חיובית על העסק ולרכוש בעתיד, הכיוון השני הוא הכיוון ההפוך תוכן האתר יכול ליצור אצלו את התפיסה כי החברה לא מקצועית, לא איכותית, שרלטנית (שקרנית) לגבש דעה שלילית על החברה ועל המוצר וכמובן לצאת מהאתר ולעבור לאתר מתחרה. מכאן עולה החשיבות הרבה של השקעה בתוכן איכותי באתר.

לתוכן איכותי השפעה רבה ומשמעות חזקה על :

יצירת תדמית מקצועית ואיכותית – התוכן באתר הוא הפנים שלכם, או ליתר דיוק הפה שלכם, המילים הכתובות הם למעשה המילים והמשפטים שאתם אומרים בפגישה העסקית עם הלקוח בה אתם מנסים למכור את עצמכם ואת המוצר שלכם, אם לא תדברו ברור ותשתמשו במילים מקצועיות, או תדברו על נושאים לא רלוונטיים, אתם תתפסו כלא מקצועיים ולא תצליחו לסגור את העסקה. מכאן שתוכן איכותי יוצר תדמית חיובית, תדמית של מקצועיות, רצינות ומומחיות בנושא.

חשיבות שיווקית- כל תוכן ומאמר שתכתבו באתר שלכם הוא חלק מתהליך השיווק של העסק והמוצרים שאתם מוכרים, זו הפלטפורמה להעברת המסר השיווקי אל .הגולשים ברשת ולכן חשוב מאוד להשקיע בכתיבה שיווקית אפקטיבית ומשכנעת

קידום האתר במנועי החיפוש – מאמר המכיל את מילות המפתח הנכונות במינון הנכון, יכול לשפר את מיקום האתר שלכם בתוצאות החיפוש של גוגל ובכך להאיץ את מספר הכניסות לאתר ועם זאת לתרום ליצירת תדמית מקצועית ופופולרית בשל הופעתו במקום נכבד בגוגל.
תוכן המותאם למנועי החיפוש והוא גם רלוונטי לנושא, מציג מידע מקצועי וכתוב בבירור, יש לו סיכוי גבוה להשאיר את הגולשים באתר יותר זמן ולהשפיע על זמן השהייה הממוצע באתר וזהו אחד מפרמטרים המשפיעים על קידום האתר בגוגל.

למילה הכתובה כוח רב !!!

לקבלת ייעוץ חינם, השאירו פרטים בטופס ליצירת קשר, ונחזור אליכם